střecha
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Tesařské práce

Provádíme tesařské práce jako jsou dodávky, montáže a opravy krovů, dodávky, montáže a opravy dřevěných staveb (např. zahradní domky , altány, přístřešky , pergoly apod. ) Provádíme dílčí i kompletní dodávky střešních a jiných tesařských konstrukcí.

Pokrývačské práce

Provádíme dílčí i kompletní dodávky střešních plášťů z různých materiálů. Zhotovíme vám střechu z krytiny, jakou si vyberete. V případě potřeby poradíme s technickým řešením. Pokládáme střešní krytiny betonové, plechové, pálené, vláknocementové a další. Dodáváme a montujeme sněhové zábrany. Zajistíme ekologickou likvidaci staré krytiny.

Klempířské práce

Dodáváme a montujeme klempířské prvky z mnoha materiálů. Provádíme dodávky a opravy dešťových svodů, okapů, oplechování atik, parapetů, oplechování komínů. Pokládáme falcované střešní krytiny. Dodáváme a montujeme také střešní okna Velux, Fakro. Roto,Fenestra atd.

Sádrokartony

Stavíme nenosné interiérové dělící konstrukce ze sádrokartonu. Provádíme půdní vestavby, zateplení střech a podkroví. Dodáváme, montujeme kazetové podhledy. Stavění ze sádrokartonu je rychlé, čisté, ekologické i estetické. Příčky a podhledy ze sádrokartonu splňují nároky na požární bezpečnost a mají velmi dobré zvukově i tepelně-izolační vlastnosti. Výborné pro využití sádrokartonu jsou podkrovní prostory. Provádíme půdní vestavby nebo jen prosté zateplování střech.